آسفالت جاده ورودی نسیم شهر در اتوبان تهران – ساوه زمینه‌ساز تصادفات متعدد است

آسفالت جاده ورودی نسیم شهر در اتوبان تهران – ساوه به دلیل وجود چاله‌های متعدد و نامناسب بودن به یکی از عوامل اصلی بروز تصادفات در این مسیر تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وضعیت آسفالت و علائم معابر، جاده‌ها، اتوبان‌ها و… به جهت عبور و مرور مناسب خودروها در تمام نقاط جهان جزو الویت‌های اصلی و بسیار مهم به شمار می رود که رسیدگی به آن‌ها از بسیاری از حوادث و تصادفات جاده‌ای و در نتیجه خسارات مالی و جانی به شهروندان جلوگیری به عمل می آورد.

با وجود تمام نیازهای ذکر شده به جهت لزوم وجود آسفالت مناسب برای جاده‌ها و اتوبان‌ها، ی ساوه – تهران وضعیت غیرقابل قبولی دارد که خودروهای عبوری از این مسیر برای فرار از چاله‌ها دائما، لاین خود را عوض می کنند که همین موضوع خطر بروز تصادف را به شدت افزایش می دهد.

گفتنی است که همین موضوع بارها سبب بروز تصادف در این مسیر شده است، که تصادف زنجیره‌ای روز گذشته در این اتوبان بهانه خوبی برای رسیدگی به این معضل شد، چراکه در این تصادف ۱۱ نفر مصدوم شدند و ۲ نفر از سرنشینان به دلیل شدت جراحات همان لحظه جان خود را از دست دادند.

گرچه موضوعاتی نظیر بی‌احتیاطی رانندگان در تصادف‌ها بی‌تاثیر نمی باشد اما بدون شک وضعیت آسفالت نامناسب و غیراستاندارد در این مسیرها از دلایل اصلی بروز چنین حوادثی می باشد که موجب داغدار شدن خانواده‌ها می گردد.

درپایان لازم به ذکر است که بهسازی و مناسب‌سازی آسفالت این مسیر بودجه‌ای به نسبت کم‌تر از پروژه‌های بزرگ و دهن پرکن درحال اجرا در سطح شهرستان بهارستان دارد، اما می تواند از بسیاری از حوادث و وارد شدن خسارات مالی و جانی به شهروندان و مسافران جلوگیری کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.