آزمون پایان دوره‌ای انجمن خوشنویسان ایران در بهارستان برگزار گردید

آزمون پایان دوره‌ای انجمن خوشنویسان ایران با استقبال خوب دانش آموزان بهارستانی در شهرستان بهارستان و در سطوح مختلف برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آزمون سراسری پایان دوره‌ای انجمن خوشنویسان ایران به وسیله انجمن خوشنویسان شهرستان بهارستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان به مدت دو روز در محل خانه خوشنویسی این شهرستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، چهل و هشت نفر از علاقه‌مندان به هنر خوشنویسی ساکن بهارستان در آزمون سراسری پایان دوره‌ای انجمن خوشنویسان ایران شرکت کردند که برگزیدگان این آزمون به زودی اعلام خواهند شد.

از میان شرکت کنندگان، هفده نفر در رشته خوشنویسی با قلم در سطح‌های مقدماتی، متوسط، خوش، عالی و ممتاز و همچنین سی و یک نفر در رشته خوشنویسی تحریری در سطوح مبتدی، تکمیلی و پیشرفته جهت تعیین سطح حضور بهم رساندند.

علی یعقوبی‌مهر مسئول انجمن خوشنویسان شهرستان بهارستان در رابطه با جزئیات برگزاری این آزمون، عنوان داشت: برای نخستین بار، آزمون سراسری پایان دوره‌ای انجمن خوشنویسان ایران مورد استقبال دانش آموزان بهارستانی قرار گرفت.

وی باتاکید بر لزوم همکاری انجمن خوشنویسان شهرستان بهارستان با دیگر ادارات این شهرستان، تبیین کرد: امید است انجمن خوشنویسان با همکاری ادارات آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۲ بهارستان بتواند این هنر اصیل ایرانی را به بهترین نحو ممکن برای نسل جوان معرفی کند.

یعقوبی‌مهر درپایان باتوجه به اهمیت آشنایی قشر دانشجو و دانش آموز با هنر خوشنویسی، خاطرنشان کرد: تلاش خود را برای ایجاد زمینه حضور حداکثری دانش آموزان شهرستان بهارستان در آزمون‌های بعدی می کنیم، چراکه خوشنویسی جزو هنرهای اصیل ایرانی است و بدون تردید ایجاد زمینه آشنایی قشر جوان با این هنر اصیل ایرانی جزو نیازهای فرهنگی و آموزشی به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.