آزمایش روزانه کیفیت و بهداشت آب شرب در شهرستان بهارستان

فرماندار بهارستان گفت: کیفیت و بهداشت آب شهرستان به صورت روزانه توسط شبکه بهداشت مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرد و در صورت مشکل، چاه های آب پلمپ می شود. به گزارش بهارستانه،سعید ناجی اظهار داشت: در حال حاضر بخش قابل توجهی از شبکه توزیع آب شرب در شهر صالحیه شهرستان بهارستان فرسوده است […]

فرماندار بهارستان گفت: کیفیت و بهداشت آب شهرستان به صورت روزانه توسط شبکه بهداشت مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرد و در صورت مشکل، چاه های آب پلمپ می شود.

به گزارش بهارستانه،سعید ناجی اظهار داشت: در حال حاضر بخش قابل توجهی از شبکه توزیع آب شرب در شهر صالحیه شهرستان بهارستان فرسوده است که مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است.

وی افزود: در واقع افزایش فشار آب باعث بروز شکستگی در شبکه خواهد شد و این نیز علاوه بر افزایش مشکلات شهروندان، قطعی آب را در پی دارد.

این مسئول عنوان کرد: طی پیگیری های به عمل آمده، با تأمین منابع مالی مورد نیاز اصلاح لوله ها و انشعابات مزبور در دستور کار مسئولان مربوطه قرار دارد.

ناجی ادامه داد: کیفیت و بهداشت آب شهرستان به صورت روزانه توسط شبکه بهداشت مورد آزمایش و بازرسی قرار می گیرد و در صورت مشکل، چاه های آب پلمپ خواهد شد.

فرماندار شهرستان بهارستان بر ارتقای شاخصهای بهداشتی و درمانی تاکید کرد و یادآور شد: باید زیرساختهای لازم برای افزایش ارائه خدمات به شهروندان و رفع مشکلات آنها فراهم شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.