آزادسازی هزار میلیاردی ۲۰ هکتار زمین کشاورزی در فیروزکوه

به گزارش بهارستانه، منبع: انتهای پیام/*فرمانده انتظامی ویژه‌ شرق استان تهران از اجرای حکم تخریب ساخت و ساز غیر مجاز با آزاد سازی ۲۰ هکتار زمین کشاورزی در شهرستان فیروزکوه خبر داد.

به گزارش بهارستانه، سردار کیومرث عزیـزی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز و اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی، چندین فقره ساخت و ساز غیر مجاز شامل دیوار کشی، پی کنی و تخلیه مصالح با هماهنگی مقامات قضائی در شهرستان فیروزکوه تخریب شد.

وی افزود: در این عملیات که با حضور مسئولان سازمان جهاد کشاورزی و با حکم مراجع قضائی در راستای تخریب بناهای غیر مجاز احداث شده در زمین های کشاورزی شهرستان فیروزکوه انجام شد ۲۰هکتار از اراضی کشاورزی تغییر کاربری داده شده به ارزش تقریبی هزار میلیارد ریال آزاد سازی شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه ۴ نفر از عوامل اصلی این پرونده دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند، از مردم خواست؛ با مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز علاوه بر اطلاع رسانی به ادارات مربوطه ، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ نیز گزارش کنند و پلیس نیز برابر قانون، با هرگونه سودجویی و قانون‌شکنی افراد فرصت طلب برخورد می‌کند.

منبع:

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.