فرماندار شهرستان بهارستان:

آدرس و نام مسئول تمامی ستادهای تبلیغاتی انتخابات باید به فرمانداری اعلام شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: آدرس و نام مسئول تمامی ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات مجلس حوزه بهارستان باید به فرمانداری اعلام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت رعایت قانون در انتخابات، عنوان داشت: با هرگونه تخلفات تبلیغاتی در طول مدت باقیمانده تا انتخابات مجلس با قاطعیت برخورد می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به انجام برخی امور غیرمجاز توسط کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تشکیل ستاد تبلیغات انتخاباتی بدون اعلام نشانی محل ستاد و همچنین نام مسئول آن به فرمانداری شهرستان یا بخشداری‌ها ممنوع می باشد.

خانجانی با بیان اینکه انجام این گونه امور غیرمجاز، خلاف قانون می باشد و تخلف انتخاباتی محسوب می شود، اذعان داشت: بدون تردید فرمانداری شهرستان بهارستان نسبت به جمع آوری محل‌هایی که به نشانی آن‌ها و نام مسئولشان به عنوان ستاد اعلام نشده، اقدام خواهد کرد.

وی همچنین به این موضوع که هر نامزد انتخاباتی تنها می تواند یک ستاد در شهرها داشته باشد، اشاره کرد و گفت: طبق قانون هیچ یک از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نمی تواند چندین ستاد با بنرهای بزرگ را در هر شهری دایر نماید.

فرماندار شهرستن بهارستان باتوجه به عدم احترام برخی کاندیداها به بیت‌المال و منظر شهری، افزود: الصاق اعلامیه، پوستر و هرگونه آگهی تبلیغاتی روی علائم راهنمایی، تابلوی بیمارستان‏‌ها و تابلوی مدارس و سایر مؤسسات آموزشی و سازمان‏‌های عمومی و ادارات دولتی و خودروهای دولتی و اتوبوس‏های شرکت واحد اتوبوس‏رانی و تأسیسات عمومی و دولتی و صندوق‏‌های پست، باجه‏‌های تلفن، پست‏‌های برق و تلفن، تابلوها و همچنین اماکن بخش خصوصی (مگر با رضایت اشخاص ذی‏‌حق) در سطح شهرستان ممنوع می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.