آجیل‌های بازار میوه و تره‌بار بهارستان به سرقت رفت

آجیل و خشکبار موجود در بازار میوه و تره‌بار بخش گلستان شهرستان بهارستان توسط سارقین دزدیده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، درپی گرانی‌ آجیل و خشکبار و تبدیل شدن این اقلام به اقلام لاکچری در سطح کشور، دزدها شبانه با ورود به یکی از بازارهای میوه و ترهبار شهرستان بهارستان تمانی آجیل و خشکبار موجود در این بازار را به سرقت بردند.

بنابر این گزارش شب گذشته غرفه آجیل و خشکبار و غرفه کالای اساسی بازار میوه و تره‌بار شهرک سبزدشت مورد سرقت قراد گرفت تا اولین سرقت آجیلی در سطح کشور نیز به نام شهرستان بهارستان ثبت شود‌.

طبق شنیده‌ها ارزش ریالی کالاهای مسروقه قریب به ۲۰۰ میلیون تومان ارزیابی شده است که به طبع خسارت مالی جبران ناپذیری برای غرفه‌داران این بازار به شمار می رود که به دلیل امنیت پایین این بازار به آن‌ها وارد شده است.

گفتنی است که عوامل سخت کوش نیروی انتظامی شهرستات بهارستان از صبح امروز به صورت جدی درحال تجسس و بررسی موضوع مذکور می باشند تا هرچه سریعتر سارقان شب گذشته شهرگلستان را شناسایی و دستگیر نمایند.

درپایان لازم به ذکر است که گرچه احداث و گشایش بازارهای میوه و تره‌بار و بازارهای این چنینی در شهرستانی نظیر بهارستان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد اما نباید فراموش کرد که ایجاد امنیت برای این مراکز بسیار مهم‌تر از احداث آن‌ها نی باشد و امید از پس از سرقت صورت گرفته، مسئولین در راستای ارتقای امنیت این بازارها اقدام نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.