مديرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

آتش گسترده کارگاه مبل سازی در شهرگلستان مهار شد

مديرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: آتش گسترده کارگاه مبل سازی پس از تلاش ۳ ساعته ۵ ایستگاه آتش‌نشانی در شهرگلستان مهار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ محمد سلگی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرگلستان با اشاره به بروز یک حادثه بزرگ آتش سوزی در شهرستان بهارستان، بیان داشت: این آتش سوزی گسترده که در یک کارگاه مبل‌سازی در یکی از محله های شهرگلستان رخ داد، مهار گردید.

وی در ادامه با بیان اینکه کانون حریق سوله به مساحت تقریبی ۷۰۰ متر مربع بود، تصریح کرد: بخاطر وجود اقلام قابل اشتعال در این محل، شعله‌های سرکش آتش با حجم زیادی گسترش پیدا کرده بود که نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان به سرعت در محل حادثه حاضر شدند.

سلگی با اشاره به خروج به موقع کارگران از محل آتش سوزی، عنوان داشت: عملیات نفس‌گیر مهار آتش پنج ایستگاه آتش‌نشانی شهرگلستان را در حدود ۳ ساعت با خود درگیر کرده بود که خوشبختانه در نهایت حریق این کارگاه مبل سازی توسط آتش‌نشانان بهارستانی مهار گردید.

وی همچنین به دلیل بروز چنین حریق گسترده‌ای در شهرگلستان اشاره کرد و گفت: این آتش سوزی که علت آن در بررسی‌های اولیه مشخص شد منشأ آن بی‌احتیاطی یکی از کارگان از منقل بوده خساراتی بیش از یک میلیارد ریال بر جای گذاشته است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به لزوم رعایت نکات ایمنی به ویژه در محل کار توسط شهروندان بهارستانی، افزود: بدون تردید توجه به نکات ایمنی و داشتن هوشیاری کامل در هنگام کار می تواند تاثیر بسیار بالایی در کاهش آمار حوادثی نظیر آتش سوزی در سطح شهرستان بهارستان داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.