آتش نشان داوطلب شوید

با توجه به تعطیلی مدارس، فصل تابستان بهترین فرصت است که با آموزش مهارت های لازم برای زندگی، جوانان را برای بهتر زندگی کردن در آینده مهیا کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یکی از این برنامه های خوبی که سازمان آتش نشانی شهرستان بهارستان برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته […]

با توجه به تعطیلی مدارس، فصل تابستان بهترین فرصت است که با آموزش مهارت های لازم برای زندگی، جوانان را برای بهتر زندگی کردن در آینده مهیا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یکی از این برنامه های خوبی که سازمان آتش نشانی شهرستان بهارستان برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته است ،طرح آتش نشان داوطلب است که قرار است کلاس های آموزشی آن بعد از عید فطر برگزار شود.

1223
این کلاس ها برای تمامی سنین است و شرایط خاصی هم در نام نویسی در این کلاس ها وجود ندارد.کلاس ها هم به صورت کاملا رایگان برگزار می شود.
این کلاس ها در 10 جلسه و طی 10 روز برگزار می شود و 7 جلسه آن به صورت تئوری و 3 جلسه آن به صورت عملی است و در پایان دوره آزمون گرفته می شود و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون ،گواهـینامه آتش نشان داوطلب ارائه می گردد.
تا امروز 50 نفر آقا و 15 نفر خانم در این این کلاس ها ثبت نام کرده اند البته جدا از این آمار ، 100 نفر بسیجی برای شرکت در این کلاس ها اعلام آمادگی کرده اند.
عبدالهی رئیس سازمان آتش نشانی شهرستان بهارستان هدف از برگزاری این کلاس ها را ارتقاء سطح آموزش و مهارت در بین مردم شهرستان و غنی سازی اوقات فراغت جوانان در تابستان اعلام کرده است .
برای نام نویسی در این طرح کافی است به سازمان آتش نشانی در ابتدای شهر الهیه مراجعه کنید و یا به شماره 56744545 تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.