آتش‌نشانان گلستانی شب گذشته ۴ حادثه را مهار کردند

شب گذشته آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی گلستان چهار حادثه را در نقاط مختلف شهر مهار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شب گدذشته در شلوغی برگزاری مراسم‌های عزاداری در سطح شهرستان بهارستان و زمانی که شهروندان مشغول شرکت در مراسم‌های عزاداری سیدالشهدا (ع) بودند، آتش‌نشانان گلستانی سرگرم نجات جان و مال مردم بودند.

بنابر این گزارش، مأموران سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان شب گذشته را با ۳ حادثه آتش سوزی و ۱ عملیات امداد و نجات پشت سر گذاشتند که در نوع خود شب پرحادثه‌ای به شمار می رود که آتش‌نشانان گلستانی به خوبی از عهده آن برآمدند.

گفتنی است که شب گذشته با چند ساعت اختلافات ۳ خودرو به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شدند که خوشبختانه با کمک مأموران سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان این آتش‌ها مهار شد.

همچنین یک خودرو به دلیل حرکت با سرعت غیرمجاز با بلوار شهید ابدام شهرگلستان برخورد و راننده به دلیل شدت برخورد به شدت مصدوم می شود که با حضور به موقع نیروهای امدادی به بیمارستان جهت مداوا انتقال پیدا کرد.

در این عملیات آتش‌نشانان گلستانی با خارج کردن لخته‌های خون از دهان راننده او را راهی بیمارستان می کنند.

درپایان لازم به ذکر است که در طول این شب‌ها مطمئناً سهل انگاری و عدم رعایت نکات ایمنی می تواند باعث بروز حوادث بیشتری شود که شهروندان بهارستانی می بایست نسبت به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.