رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر:

آتش‌نشانان نسیم شهری در حالت آماده باش می باشند

رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر گفت: به دلیل اخطاریه سازمان هواشناسی، آتش‌نشانان نسیم شهر به حالت آماده باش قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کیان کریمی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نسیم شهر با اشاره به آماده‌باش سازمان آتش نشانی نسیم شهر در هفته‌های نخستین سال جدید، بیان داشت: بر اساس اطلاعیه هواشناسی، این سازمان آماده انجام عملیات احتمالی می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر جزئیات آماده باش این سازمان، تصریح کرد: براساس اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر نفوذ سامانه بارشی به کشور سازمان آتش نشانی با استفاده از تمامی پرسنل عملیات و اداری، برای خدمت رسانی به شهروندان نسیم شهری از این لحظه تا دو هفته آماده‌باش خواهد بود.

کریمی با بیان اینکه تمامی تجهیزات و ماشین‌آلات سازمان آتش نشانی آماده به کار است، اظهار داشت: شهروندان نسیم شهری می بایست با رعایت نکات ایمنی، در کاهش حوادث احتمالی سازمان آتش‌نشانی شهر را یاری کنند.

وی همچنین به اهمیت اطلاع سریع حوادث به سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر اشاره کرد و گفت: شهروندان در صورت بروز حادثه علاوه‌بر حفظ خونسردی با شماره گیری ۱۲۵ آتش‌‌نشانی، نشانی دقیق و نوع حادثه را اعلام کنند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر درپایان باتوجه به لزوم اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی در رابطه با ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: توجه به تاکیدات و دستور طلایی رئیس ستاد مدیریت بحران نسیم شهر، این سازمان با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده به صورت مستمر و مداوم در چندین نوبت در کنار دیگر تلاشگران حوزه خدمات شهری اقدام به عملیات شستشو ضدعفونی و گند زدایی معابر در محله‌های مختلف نسیم شهر می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.