آتش‌سوزی گسترده در شهرگلستان یک منزل مسکونی را خاکستر کرد

آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در شهرگلستان باعث وارد شدن خسارات مالی زیادی به صاحب این منزل مسکونی گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، به دنبال شروع فصل سرما و افزایش استفاده شهروندان بهارستانی از لوازم گرمایشی، شمار حوادث مربوط به عدم رعایت نکات ایمنی در این شهرستان افزایش یافته است.

گفتنی است که شب گذشته به دلیل آتش‌سوزی شبانه، یک منزل مسکونی در شهرگلستان به صورت کامل در آتش سوخت و علی‌رغم تلاش آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی گلستان برای مهار حریق، خاموش کردن این آتش به طول انجامید.

بنابه گفته شهروندان، لوازم و اثاثیه این منزل مسکونی که در خیابان ده متری سوم شهرگلستان قرار دارد بر اثر وقوع حادثه آتش‌سوزی به خاکستر تبدیل شد که این موضوع نشان از حجم زیاد آتش ایجاد شده دارد.

همسایگان این خانه پس از مشاهده حریق و بوی سوختگی موضوع را به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده و با همکاری هم تا قبل از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی شهرگلستان موفق شدند کپسول گاز و بچه‌های خانواده را از خانه خارج کنند.

به گفته نیروهای سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان در این حادثه شعله‌های آتش و دود زیادی در یک واحد مسکونی ۷۰ متر مربعی در طبقه اول ساختمان به چشم می‌خورد که با تلاش آتش‌نشان‌ها خاموش شد.

درپایان لازم به ذکر است که هر چند این آتش‌سوزی تلفات جانی به همراه نداشت اما خسارات مالی زیادی برای صاحب منزل مسکونی به بار آورد که بدون شک لزوم فرهنگ‌سازی و آگاه سازی شهروندان را در رابطه با نحوه استفاده از وسایل گازسوز و همچنین نحوه عمل کردن در هنگام بروز آتش‌سوزی بیش از پیش در سطح شهرهای شهرستان بهارستان افزایش می دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.