معاون عمرانی و فنی فرماندار بهارستان:

آب شرب شهری نباید در آبیاری فضای سبز استفاده شود/ رفع مشکلات موجود در حفظ و نگهداری فضای سبز در دستور کار قرار دارد

معاون عمرانی و فنی فرماندار بهارستان گفت: رسیدگی و حل مشکلات موجود در حوزه حفظ و نگهداری فضای سبز بهارستان در دستور کار قرار گرفته و اقداماتی در این راستا در دست اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاضل نجفی معاون عمرانی و فنی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست ستاد فضای سبز شهرستان، عنوان داشت: تصمیمات قابل قبولی در طول نشست مذکور توسط اعضا حاضر اخذ گردید.
وی در ادامه باتاکید بر مشکلات موجود در حفظ و نگهداری فضای سبز شهرستان بهارستان، تصریح کرد: کمبود آب به ویژه در فصول گرم سال از اصلی‌ترین مشکلات موجود در این راستا به شمار می رود که استفاده از روش‌های نوین آبیاری و استفاده از گونه‌های مقاوم در برابر کم آبی از جمله تصمیمات اتخاذ شده در این راستا می باشد.
نجفی در رابطه با دیگر مصوبات نشست برگزار شده، اظهار داشت: در نشست ستاد فضای سبز بهارستان مقرر گردید که شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان با همکاری اداره آبفا نسبت به تبلیغات محیطی و همچنین اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص کمبودهای موجود در تأمین آب اقدام نمایند.
وی همچنین به به عدم استفاده از آب شرب شهری در آبیاری فضای سبز سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم با همکاری با اداره امور آب بهارستان در زمینه استفاده از آب غیرقابل شرب برای آبیاری فضای سبز از دیگر مباثی است که در طول این نشست بر روی آن تاکید شد.
معاون عمرانی و فنی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم همکاری شهروندان بهارستانی در راستای مصرف درست آب، خاطرنشان کرد: بدون تردید تمام تصمیمات اخذ شده در راستای ایجاد شرایط بهتر برای استفاده شهروندان از آب می باشد، اما نباید فراموش کرد شهروندان بهارستانی خود نقشی اساسی در مصرف درست آب ایفا می کنند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.