آئین کلنگ زنی احداث مسیر جنب بقعه امامزاده باقر (ع) برگزار شد

آئین کلنگ زنی احداث مسیر جنب بقعه امامزاده باقر (ع) به 30 متری فشار قوی با حضور مسئولان شهرستانی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آئین کلنگ زنی احداث مسیر جنب بقعه امامزاده باقر (ع) به ۳۰ متری فشارقوی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه، میثم بابائی رئیس شورای شهرستان بهارستان و جمعی دیگر از مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار گردید.

بنابر این گزارش احداث مسیر جنب بقعه امامزاده باقر (ع) به ۳۰ متری فشارقوی در راستای احداث و توسعه شبکه دسترسی شهرصالحیه در جهات مختلف می باشد که مراسم کلنگ‌زنی آن طی مراسمی برگزار گردید.

گفتنی است که این مسیر در طول ۷۰۰ متر و در مساحت ۱۴ هزار متر مربع ساخته خواهد شد، که شهردار شهرصالحیه آن را گام محکم دیگری در راستای خروج شهرصالحیه از حاشیه و بن بست موجود می داند.

قربانی در ادامه با اشاره به اهمیت احداث مسیر جنب بقعه امامزاده باقر (ع)، اذعان داشت: با بهره برداری از این مسیر اتصالی، دسترسی به محل بقعه امامزاده باقر (ع) برای شهروندان بهارستانی آسان می گردد.

وی درپایان باتاکید بر اهمیت تکمیل پروژه مذکور در جهت توسعه شبکه دسترسی شهر، خاطرنشان کرد: ساخت و تکمیل پروژه مسیر جنب بقعه امامزاده باقر (ع) به ۳۰ متری فشارقوی در تکمیل رینگ دور شهر نقش اساسی و مناسبی ایفا می نماید.

درپایان لازم به ذکر است که پس از خواندن دعا توسط حجت الاسلام والمسلمین صفایی، کلنگ احداث پروژه مذکور توسط امام جمعه بخش گلستان به زمین زده شد تا ساخت این مسیر در کنار بقعه امامزاده باقر (ع) توسط مجموعه مدیریت شهری صالحیه آغاز شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.