آئین اختتامیه دومین جشنواره فجر نمایشنامه خوانی بهارستان برگزار شد

آئین اختتامیه دومین دوره جشنواره فجر نمایشنامه خوانی شهرستان بهارستان با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، آئین اختتامیه دومین جشنواره فجر نمایشنامه خوانی شهرستان بهارستان با حضور غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، حسین شفیعی، مهدی اکبری‌زاده مسئول انجمن هنرهای تجسمی و دبیر جشنواره و داوران این جشنواره در محل سالن آمفی تئاتر شهرک الهیه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم غلامرضا آبکار با قدردانی از زحمات مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان و سپاسگزاری از حضور هنرمندان تئاتر، برای حاضرین در مراسم سخنرانی کرد و بیان داشت: با عنایت به پتانسیل موجود در شهرستان بهارستان خواهان برگزاری جشنواره فجر نمایشنامه خوانی در صورت تامین بودجه از سوی انجمن هنرهای تجسمی استان تهران در قالب استانی از سال آینده می باشیم.

در ادامه امیرحسین شفیعی با اشاره به اهمیت مقوله فرهنگ و هنر، اذعان داشت: بهتر است که این هنر و هنرمندان عرصه نمایش در شهرستان بهارستان معرفی شوند تا مسئولین شهرستانی بدانند که در حوزه هنرهای نمایشی چه استعدادهایی وجود دارند.

وی همچنین به برگزاری فصل نمایشنامه خوانی موضوعی در سال ۹۷ اشاره کرد و تشریح کرد:باتوجه به استعدادها و پتانسیل‌های موجود در بهارستان، فصل نمایشنامه خوانی کمدی برای این شهرستان پیشنهاد می شود که امیدواریم شاهد حضور همیشگی هنرمندان شهرستان بهارستان در این جشنواره باشیم.

در ادامه مجید قربانی یکی از اعضای هیئت داوران جشنواره با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان بهارستان بیانیه هیئت داوران را برای حضار قرائت کرد، که هیئت داوران در این بیانیه علاوه‌بر خدا قوت به تمامی گروه‌های شرکت کننده و برگزار کننده این جشنواره به نقاط ضعف و قوت جهت سطح ارتقای کمی و کیفی در دوره‌های آتی اشاره نمود.

لازم به ذکر است که درپایان آئین اختتامیه دومین جشنواره فجر نمایشنامه خوانی بهارستان از برگزیدگان این دوره با اهدا تندیس، هدیه و لوح سپاس که با امضای دکتر بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان و غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بود، تقدیر و تشکر صورت گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.